Chciałam się tylko pochwalić, że piję świeżo zmieloną kawę z mlekiem, oglądam rozgrzewające serce zdjęcia i ilustracje, słucham ulubionego , holenderskiego radia jazzowego, zaraz będę kończyć biografię Zeldy F. i wybiorę jakąś inną lekturę na następne dni. Jestem zadowolona z szumu pralki i pełnej lodówki. Cieszę się z wolnego dnia i z tego, że mimo, że jest tak szaro i zimno , ja jestem zdrowa. Moje serce zadowala się obecną porą roku. Wieczorem kupię wino i waniliowo-karmelową herbatę. Zjadłam łososia na obiad, po tygodniu wykorzystywania resztek z lodówki. Żyję tam gdzie chciałam. A jak czasami jest źle to sobie pomarzę, i w tedy na chwilę przenoszę się tam gdzie chcę. Mam ręce i nogi . I nie narzekam , że nie chce mi się ćwiczyć, bo wiem, że Bóg dał mi tą możliwość poruszania się i dziękuję mu za to. Cieszę się, że piszę tego posta w tak cudownych okolicznościach. SAMA  w domu. Wykorzystuję to właśnie w ten sposób... piję, czytam, oglądam, słucham, odpoczywam. Taka ze mnie szalona introwertyczka !

Aha. I jestem wdzięczna za to, że mam jeszcze jeden dzień życia. 

a Ty ?

16 Responses so far.

 1. Piękna jest ta twoja *radość tu i teraz* Ja też staram się codziennie wyszukiwac pozytywy dnia codziennego. Będę śledzić jak rozwija się twój blog:) Podoba mi się tutaj..

 2. Monika says:

  szalona introwertyczka m. łączy się z Tobą w kwestii doceniania zwykłych/niezwykłych chwil codzienności.

  pozdrawiam znad białego kubka parującej cynamonowej kawy:)
  m.

 3. Piękne i pozytywne podejście :)

 4. Dzisiaj mi też towarzyszy taki miły, błogi spokój i świadomość, że jest dobrze:) Pozdrowienia od kolejnej szalonej introwertyczki :)

 5. Bardzo ładnie napisane. Aż chciałoby się zakłócić ten Twój spokój i przyjść do Ciebie na tę kawę ;p
  Ja też jestem szczęśliwa i wdzięczna za to, co mam. Siedzę w swetrze w skandynawskie wzory, piję herbatę z ulubionego kubka w kropki, a obok śpi mój 8-tygodniowy synek, który słodko pomrukuje.

 6. poliandria says:

  dzięki i smacznego ! :D

 7. poliandria says:

  takie chwile są najpiękniejsze...:)

 8. kudels says:

  poprawiłaś mi humor!:)

 9. poliandria says:

  to i ja sie teraz cieszę ! :D

 10. pięknie! Wszyscy powinniśmy mieć takie podejście do swojego życia! Ja jestem wdzięczna, że jest jak jest, nie zamierzam narzekać :)

 11. JoannaStu says:

  Zrobiło się ciepło na duszy po tym poscie :)

 12. A mówią, że tylko narzekamy.... :)
  Cieszę się, że dostrzegasz pozytywne aspekty życia i zarażasz tym innych.

 13. Marcin says:

  Chwal się ile wlezie!

 14. Karolka says:

  Cudowny post! Dzięki niemu zrozumiałam, że też mam za co być wdzięczna :)

 15. pawel2121 says:

  Nie ma to jak pozytywne nastawienie :-) Motywujący wpis, który pokazuje jak bardzo można cieszyć się praktycznie ze wszystkiego co większość uznaje za "rutynę"
  Pozdrawiam Paweł Zieliński

Leave a Reply