Dziękuje ślicznie happyholic za wczorajsze dodania mnie do perełek , to niesamowite uczucie ! :) Dziękuje tez za komentarze, no , ale dość już o tym, trochę teraz o wczorajszej akcji ... :)

Po napisaniu posta od razu wzięłam się za mój punkt nr. III. 
Odgruzuj, odnów, uporządkuj.

Hm... pierwsze co przyszło mi na myśl ? No tak, szafa ! porządki zajęły mi ok godziny, w trakcie tej owocnej godzinki wyrzuciłam 6 wielkich worków ubrań, bielizny, starych, niemodnych, zepsutych torebek !
Czułam się jakby ktoś nagle zrzucił ze mnie ciężar tych wszystkich przedmiotów. Uf... No tak. Odgruzuj. Zaczęłam myśleć jaśniej i mniej skomplikowanie. Od razu ! Zauważyłam , że podjęcie jakiegoś zadania, po tej czystce było łatwiejsze. Jednak coś nie dawało mi spokoju....

To był mój cudowny kącik, który zawiera wszystko : torbę podróżną, zeszyty, gazety, buty na obcasie, plecak, torebkę i wszystko inne co tam spadnie z mojego biurka. 
No dobra.... przyszedł i czas na Ciebie mój drogi. Sprzątnięcie tego bajzlu zabrało mi 10 minut. 10 minut  !!! Tam był bałagan od 3 miesięcy !!! 

No, ale punkt III nie był jedynym, który był wczoraj  realizowany.

Zabrałam się powolutku za punkt I i II. Powolutku ?... Nie, nie z kopyta !

Przykazania szczupłej sylwetki:
I. Jedz 5 razy dziennie warzywa
II. Jedz 2 lub 3 porcje owoców dziennie.
III. Koniec ze słodyczami, ktore wpływają na cerę, figurę i samopoczucie ! coś dla uzależnionych
IV. Wykonuj ćwiczenia kardio, na spalanie tkanki tłuszczowej.
V. Buduj mięśnie. Im więcej masz mięśni, tym więcej spalasz 24/h. 
VI. Ustal zbilansowaną dietę ( białka, węglowodany, tłuszcze )
VII. Nie masz czasu ? Ruszaj się 10 minut dziennie ! W ciągu tygodnia... masz już 70 minutowy trening !!!

A to moje wczorajsze śniadanko( jogurt, płatki owsiane, bakalie oraz... borówki !!! udało mi się dostać po przecenie !!! :) )


Ruszajmy razem po  zdrowe, pełne energii ciało !!!
 
"Always go with the choice that scares you the most, because that’s the one that is going to require the most from you" – Caroline Myss.

Pozdrawiam czytelniczki !!!! :)

2 Responses so far.

  1. Karolka says:

    Świetny pomysł na śniadanie. Też muszę sobie takie zafundować. Jadam na pierwsze śniadanie zazwyczaj mussli z mlekiem, ale ostatnio mi to zbrzydło.. Szukam inspiracji śniadaniowych:> Ta mi się spodobała:)

  2. Karolka says:

    Jeśli mogłabym coś zasugerować, to abyś zmieniła weryfikację komentarzy. Znaczy wyłączyła ją. Nie ma nic bardziej irytującego jak wpisywanie tych dziwnych słów i cyferek zanim doda się komentarz:D

Leave a Reply