Wiem, ostatnio mnie nie ma. Kompletnie nie mam czasu na pisanie, a jeśli mam jakikolwiek czas przygotowuję się do egzaminu , sprzątam, gotuję , albo śpię. Jak mam dzień wolny, taki jak dziś, to chcę pozałatwiać wszystkie zaległości, ale niestety jest ich tak dużo, że po prostu nie daję rady. Więc czekam na odrobinę więcej czasu ( a może to problemy z motywacją i niejasne cele, nie wiem ) i w międzyczasie mam malutkie ogłoszenie.

Zmieni się mój blog. Zauważyłam, że nie chcę trzymać się ciągle tej samej tematyki. tak więc powstaną osobne kategorie, wśród których będzie rozwój osobisty. Chcę , aby było coś o gotowaniu, jakiś lifestyle, moje pisadła, felietony, może mała poezja i trochę kulturalnie. No i kategoria, jaką  będzie psychologia. Nie samorozwój. Bo nie zawsze tylko o to mi chodzi, a psychologia jako nauka bardzo mnie nęci i frapuje, więc ... może to  będzie dobra okazja, aby się jeszcze bardziej w nią wkręcić? Chcę poszerzyć swoje horyzonty, a ostatnio do głowy wpada mi co nieco pomysłów na teksty z różnych zagadnień .

No i najważniejsze, na pewno zmieni się nazwa. Mam 2 pomysły, ale czekam może na coś jeszcze lepszego. O zmianie nazwy na pewno poinformuję, aby nikt nie był zaskoczony, że nagle nie ma mojego bloga, albo , że "zalajkował" coś i nawet nie wie co to ( spotykałam się z takimi rzeczami ! :) )

Na razie wyruszam na poszukiwanie inspiracji i pomysłów. trzymajcie za mnie kciuki i mam nadzieję, że dalej zechcecie mnie chętnie czytać ! :)

5 Responses so far.

 1. pawel2121 says:

  Poszukiwanie inspiracji to świetna przygoda :-)
  Życzę powodzenia.

 2. kudels says:

  oj moje zaległości też czekają :)

 3. Inspiracja zawsze nadchodzi więc wyczekuj jej uważnie ;)

 4. Kasia says:

  Powodzenia! Wracaj do nas szybko :)

Leave a Reply