Witam was majówkowicze ! Pomimo tego, że dzielę czas między czytaniem streszczeń i pisaniem rozprawek po angielsku, a mojego chłopaka, to wygospodarowałam tą chwilę, gdy mogę napisać o moim nowych małym projekciku...

Otóż ! 

Moje zdanie na ten temat jest takie : całe nasze życie kręci się wokół poznawania i doznawania. W trakcie naszej ziemskiej wędrówki zmienia się nasza filozofia bytu, nasz pogląd na ludzi i świat, nasze zainteresowania. To wszystko dzieje się za sprawą poznawania nowych rzeczy. Zauważyłam, że nowości w moim życiu, sprawiają mi ogromną radość i wywołują entuzjazm, a zarazem, zachęcają do działania i dalszych poszukiwań. I tak oto zrodził się pomysł na ten projekt. 

Zobaczymy jak to będzie. Codziennie po prostu muszę zrobić coś, czego nigdy nie próbowałam. Może w końcu zacznę przekonywać się do innej muzyki. Może nauczę się slangu angielskiego. Albo zdecyduję się na jakiś dziwny strój, makijaż fryzurę... spędzę cały dzień w lesie albo wyjdę z  domu bez makijażu i zjem francuskie croissanty na śniadanie nad brzegiem morza. Zobaczymy. W każdym razie, zaczęłam już dziś !

Moi drodzy, po 30 dniach podsumuję moje starania i będziecie mogli o nich nieco poczytać !dzisiaj, było na obiad chili con carne - nigdy nie jadłam, ale polecam !


Moim zdaniem, powinieneś radykalnie zmienić swój sposób życia i zacząć odważnie robić rzeczy, o których przedtem nawet nie myślałeś; albo wahałeś się, czy spróbować. Tak wielu ludzi jest nieszczęśliwych, a jednak nie podejmują żadnej próby, by to zmienić, ponieważ przywykli do życia w pewności, konformizmie i konserwatyzmie, co może dawać poczucie spokoju umysłu, ale w rzeczywistości nie ma rzeczy bardziej niszczącej dla niespokojnego ducha niż pewna przyszłość.
— Jon Krakauer, Wszystko za życie 
 
Ciekawe, co jutro zrobię nowego....

9 Responses so far.

 1. Trzymam kciuki! :)

 2. ROXANNE says:

  to jest wychodzenie poza "strefę komfortu";) i watro poza nia wychodzić, bo wokół nas dzieje sie naprawdę tyyyyle fajnych rzeczy, trzeba je tylko chcieć zobaczyć i ich doznać;))

  Ps.wokalistykę , mówisz? Ciekawy kierunek, ja idę w zupełnie innym kierunku kształcenia;) a jakie studium Cię interesuje?

  Ps.II. Piękne to chili;) ja dziś robię spaghetti z mięsem mielonym i kukurydzą i fasolką, więc trochę podobnie :) pozdrawiam

 3. Bardzo fajny projekt :) Powodzenia!

 4. Anonimowy says:

  Życzę powodzenia w projekcie :) Jest bardzo ciekawy, a co najważniejsze dużo ciekawych przygód może spotkać Ciebie ;)

 5. Emilka says:

  Genialny pomysł! Chyba podkradnę, czas się wkręcić w blogowe wyzwania;)

 6. ROXANNE says:

  kosmetologia i fizjoterapia;)

 7. Fitty says:

  Świetny projekt, sama pomyślę nad tym :)

 8. Karol says:

  Projekt tak prosty, że aż piękny ;)

 9. Natalia says:

  Świetny projekt, będę obserwować poczynania i trzymać kciuki za jego realizację :)

Leave a Reply