Witam was moi drodzy w pierwszym takim moim misz maszu :) 

 Wydaje mi się to dobrym pomysłem, aby co jakiś czas dodawać to, co mnie zainspirowało, to co uważam za warte uwagi, albo to, co dało mi wielką przyjemność, abyście wy sami mogli się zmotywować do robienia lub szukania podobnych cudeniek w swoim życiu. :)
to także mała pamiątka dla mnie - a co :)

Wygrzebane w internecie :

1. Strona ta oczarowała mnie swoim wyglądem i funkcjonalnością. Zaczynam powoli ją odgadywać i zagłębiać się dalej. Może w końcu ją ogarnę. Mój mały personalny ogranizer ;)

2. Widzieliście czy nie, nie wiem. Było ostatnio na kwejku. Jeśli mieszkacie w jakimś większym mieście, jest to ciekawa propozycja, aby uczynić dobry gest w stronę drugiego człowieka. zawieszona kawa, jest ciepłym napojem, który zamawiamy dla osoby, którą na nią nie stać. Niesamowite, rozgrzewa też moje serce... Muszę się na taką wybrać w Gdańsku ! :)

3. Infografika przedstawiająca zdrowe zamienniki niezdrowej żywności. Jestem na tak, zawsze i wszędzie !

4.Ta dziewczyna, jest niezwykle świrnięta na punkcie pinteresta , bo... próbuje prawie wszystko, co tam wyczyta ! Opisuje swoje powodzenia i gąbczaste ciasta . Bardzo warto.

5. Tutaj natomiast blog dla ludzi zainteresowanych sztuką. Mnie zachwycił :)

Moje przysmaki tygodnia :


 makaron razowy z pieczarkami, kurczakiem i sosem bolońskim ( aż mnie gilgocze w żołądku !! )


sernik na cynamonowym spodzie z domowym twarogiem i malinami... podawany na ciepło. Tylko w Retro w Gdańsku!

a co powiecie na taką Moccę ? z tartą gorzką czekoladą ?

Kulturalnie z tego tygodnia :


+ największa przyjemność - już prawie tydzień nie tknęłam słodyczy ( sernik się nie liczy był całkowicie naturalny ! :D )
Mam nadzieję, że znajdę czas i napiszę bardziej praktyczną czy też motywacyjną notkę, niestety matura za pasem i mało czasu mam nawet na przejrzenie ulubionych blogów, nie wpsomniając o pasjach....
Trzymajcie się mocno !


2 Responses so far.

  1. Droga Poliandrio :-) Mam 40 lat i trafilam na Twojego bloga przypadkiem. Jestem zachwycona!!! Przypominasz mi mnie sama 20 lat temu. Pozdrawiam Cie goraco, zycze powodzenia i dziekuje, ze pozwolilas mi odkurzyc jeszcze raz moje marzenia. xxx A.

  2. poliandria says:

    dziekuje !!!:) ciesze sie ze się tutaj ludziom podoba ;) również pozdrawiam :)

Leave a Reply