Musisz w swoim życiu zadawać sobie pytania. Zaplątać się w nich i wpaść w podły nastrój. Nie wiedzieć o co chodzi, pomimo tego, odkryć to, czego pragniesz. Odkrywać etapy życia nie bojąc się ich. Ruszać do przodu z głową uniesioną do góry. Omijać przeszkody lub je eliminować. Stawiać im czoła, pokonując je z uśmiechem na twarzy i dumą w sercu. Kochać świat i kochać ludzi. Kochać każdy skrawek swojego ciała. Być wdzięcznym, za to kim się jest. 

Jeśli coś Ci się w sobie nie podoba, a możesz to zmienić - zmień to. Czytaj więcej, ćwicz więcej. Nie tyj. O tak, możesz to zrobić. Skoro możesz wpędzać siebie w kompleksy, możesz i z nich wyjść. Na pewno Ci się uda. Zawsze masz wybór. Zawsze możesz coś zrobić ze swoim życiem. Zawsze. Nic nigdy nie jest tak paskudne, że nie możesz tego zmienić . Możesz zmienić diametralnie swoje nastawienie do życia i świata. Możesz zmienić swoje myślenie, życie. 

Jesteś jedyny w swoim rodzaju i czas sobie to uświadomić. Jednak nigdy w życiu nie pozwalaj sobie być słabym. To, że znaczysz wiele, nie znaczy , że masz nie robić absolutnie nic, aby znaczyć jeszcze więcej. Dla siebie. Dla rodziny. Dla ludzi i dla świata. To nie znaczy , że masz nie osiągnąć tego co sobie wymarzyłeś. To nie znaczy, że masz sobie pobłażać. Musisz się rozwijać. 

Musisz w swoim życiu zadawać sobie pytania. Zagubić się w nich. To jedyny sposób , aby odnaleźć siebie. To jedyny sposób, aby poświęcić swoje życie temu co chcesz robić. Skoro się zagubiłeś... skoro jesteś ponury z powodu braku obecności twojej pasji w swoim życiu... to znaczy , że już odnalazłeś siebie. Teraz... czas na najważniejsze pytanie, które powinieneś zadawać sobie zawsze w takiej sytuacji... "Więc co teraz mam zrobić ? Co mogę zrobić, aby stać się tym , kim chcę ? "

Wszystko jest możliwe. Trzeba tylko wiedzieć, czego NAPRAWDĘ pragniemy.

6 Responses so far.

 1. Chcieć to móc! Bardzo fajny post ;)

 2. Natalie M says:

  Bardzo, bardzo dobry. Motywujący.

 3. kudels says:

  o jak miło mi słyszeć takie słowa :) dobrze prawisz!

 4. pawel2121 says:

  "Wszystko jest możliwe. Trzeba tylko wiedzieć, czego NAPRAWDĘ pragniemy." i z tym zgadzam się w 200% ! :) Jeśli będziemy wiedzieli co chcemy osiągnąć na pewno damy radę!
  Pozdrawiam Paweł

  http://twojwybortwojaprzyszlosc.blogspot.com/

 5. Booklover says:

  Zgadzam się, jeśli wiemy czego chcemy i do czego dążymy jest dużo lepiej :)

 6. O jak super sie poczulam po przeczytaniu tego posta...niegdy nie jest za pozno na realizacje marzen i dazenie do lepszego ja.
  Pozdrawiam

Leave a Reply